Welcome to LIFE CODE - код жизни!

"В Україні не мобілізують жінок без їхньої згоди": Маляр розвіяла черговий міф роспропаганди

Читать на русском

"В Україні не мобілізують жінок без їхньої згоди": Маляр розвіяла черговий міф роспропаганди
"В Україні не мобілізують жінок без їхньої згоди": Маляр розвіяла черговий міф роспропаганди

У Міністерстві оборони України було розвіяно черговий міф російської пропаганди. Заступник голови МОУ Ганна Маляр наголосила, що в Україні не мобілізують жінок без їхньої згоди, зокрема це стосується і жінок-медиків.

Об этом сообщает Инсайдер

Про це вона написала у своєму Telegram-каналі. За словами Маляр, кремлівська пропаганда продовжує поширювати фейки та міфи задля впливу на українське суспільство.

Незважаючи на те, що росіянам не вдається надати загального розголосу своїм фейкам, вони все одно намагаються їх "розкрутити".

"У нас не мобілізують жінок без їхньої згоди, навіть медиків. І не направляють без їхньої згоди на передній край", – зазначила Маляр.

Вона уточнила, що якщо військовозобов’язана жінка отримує порядок денний – це для уточнення даних. Заступниця міністра пояснила, що згідно з українським законом, жінки-медики повинні кожні п’ять років з’являтися у військкоматі.

Крім того, за словами Маляр, постійно поширюється інформація, що нібито через "Дію" будуть видавати повістки. Порядку денний через "Дію" не видають і зараз навіть не опрацьовується питання про інтеграцію повісток у додаток.

Ще один російський наратив стосується того, що мобілізованих нібито одразу без підготовки відправляють до Бахмута.

Насправді, як пояснила представниця Міноборони, мобілізованих, які не проходили військову службу, направляють до навчальних центрів. У результаті широкомасштабної війни підготовка рядового та сержантського складу відбувається за скороченими термінами, але без зниження якості навчання.

Більше того, мобілізованих направляють на різні напрямки, а не лише на схід України. Маляр наголосила, що є чимало тилових військових частин у різних регіонах України, завдання яких наближає нашу перемогу.

Источник: Новости РУ
Экспертно

Поиск

Теги