На Донбасі сьогодні поранено українського військового – Міноборони України

Росія почала війну на Донбасі у 2014 році

15 грудня на Донбасі поранили українського військового, заявив сьогодні на брифінгу, розшифрування якого оприлюднено на сайті Міністерства оборони України, речник Міноборони полковник Максим Праута.

"Від початку поточної доби до 12.30 російсько-окупаційні війська здійснили чотири обстріли, всі на Луганському напрямку... За наявною на цей час інформацією, одного нашого воїна поранено", – сказав Праута.

У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія почала збройну агресію. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей, з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на оприлюднені Україною факти і докази.

9 грудня 2019 року у Парижі відбувся перший за три роки саміт лідерів "Нормандської четвірки" – України, Франції, Німеччини та Росії щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Сторони домовилися до кінця року погодити повне припинення вогню та обмін утримуваними особами у форматі "всіх на всіх".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-na-donbasi-sogodni-buv-poranenij-ukrajinskij-vijskovij-minoboroni-ukrajini-1479334.html”