Україна може стати розмінною монетою для трьох супердержав - американський військовий

Україна в глобальній переспективі може стати розмінною монетою у геополітичних відносинах трьох великих держав — Сполучених Штатів Америки, Росії і Китаю.

Об этом сообщает Политика


Про це заявив капітан 1-го рангу Військово-морських сил США у відставці Гарі Табах в програмі інтерв’ю Роксані Руно в програмі "Всьо по бєспрєдєлу" на Апостроф TV.


За його словами, Україна потрапила в трикутник великих супердержав.


"Україна потрапила в трикутник: Росія — США — Китай. Китаю теж заважає одна країна — це Росія. Америка зараз, вважайте, "провінція" Китаю — всі американські компанії перебралися до Китаю і там заробляють гроші. Байден буде кооперуватися з Китаєм і це все вже почалося. Америці треба буде чимось розплачуватися з Китаєм за певні преференції і цим "чимось" може стати Україна", - заявив Табах.


Американський військовий заявив, що президент США Джо Байден не "злиє" Україну Росії, однак в грі на міжнародній шахівниці вигоду може отримати Китай.


"Україна це ахіллесова п’ята, слабке місце для Байдена (йдеться про бізнес-інтереси Хантера Байдена в Україні — "Апостроф"). Якщо Байден здасть Україну Росії, у вас тут буде бунт, бо Росія — ваш ворог. Китай же не ворог Україні і нічого для України поганого не зробив. Але Китай хоче вас "купити", — заявив американський військовий.


За його словами, для Китаю цікавими є українська земля і великі підприємства.


"Україна для Китаю дешева. Він хотів купити "Мотор-Січ", інші стратегічні галузі економіки України. Трамп на це наклав вето. Байден, я думаю, зніме це вето. В цьому випадку Китай почне скуповувати в Україні землю, індустріальні підприємства, все те, що живить економіку країни. Я не думаю, що це буде добре для України", - резюмував Табах.Детальніше про продаж "Мотор-Січі" і чому Україна постала перед непростим вибором, читайте в матеріалі "Апострофа: "Вашингтон завдає нового удару: як Україні виплутатися з тупика з продажем "Мотор Січ".


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2021-01-22/ukraina-mojet-stat-razmennoy-monetoy-dlya-treh-superderjav---amerikanskiy-voennyiy/220959”