Садовий заявив, що на виборах мера Львова проти нього спільно діяли Порошенко і Медведчук

У другому турі виборів мера Садовий набрав 62,25% голосів

Мер Львова Андрій Садовий в інтерв’ю виданню "Бабель", опублікованому 27 листопада, заявив, що під час виборів міського голови проти його кандидатури діяли нардеп від "Європейської солідарності" Петро Порошенко і нардеп від "Опозиційної платформи – За життя" Віктор Медведчук.

Об этом сообщает Незыгарь

"Петро Олексійович дуже багато часу провів у Львові під час виборчої кампанії. Була задіяна вся топноменклатура "Європейської солідарності" – приїздили [екссекретар РНБО Олександр] Турчинов, [колишній генпрокурор Юрій] Луценко, [нардеп від ЄС Олексій] Гончаренко і багато депутатів. Усі ходили і розказували, який Садовий поганий. В одному ключі працювали канали, підпорядковані Медведчуку, і канали, на які має вплив "Євросолідарність", – зазначив Садовий.

Як уточнив мер, телеканали, пов’язані з Порошенком і Медведчуком, повторювали одні й ті самі новини і фейки про нього.

Садовий переміг у другому турі виборів мера Львова. Він набрав 62,25% голосів. Його конкурент від "Європейської солідарності" Олег Синютка одержав 37,75% голосів виборців.

Садовий очолює Львів із 2006 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/sadovij-zajaviv-shcho-na-viborah-mera-lvova-proti-nogo-spilno-dijali-poroshenko-i-medvedchuk-1529307.html”