Нацрада перевірить канали Медведчука після його зустрічі з Путіним

Призначена перевірка для трьох українських телеканалів, які транслювали зустріч лідера ОТЗЖ і президента РФ. Національна рада з питань телебачення і радіомовлення проведе перевірку трьох телеканалів, які вели трансляцію зустрічі одного з лідерів «Опозиційною платформи – За життя» Віктора Медведчука з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним 6-8 жовтня.

Об этом сообщает Москов постскриптум
Як повідомила прес-служба Нацради, буде проведена перевірка телеканалів NewsOne, ZIK та “112 Україна”.


«Поширення трансляцій направлено на формування позитивного образу Путіна, гуманізацію та популяризацію в Україні держави-агресора, що може становити загрозу національним інтересам і національній безпеці України», – йдеться в повідомленні.
Повідомляється, що названі телеканали також показували обговорення поставок російської вакцини від COVID-19 «Супутник V» в Україні, яке вели Медведчук і Путін.


У Нацраді зазначили, що телеканали повинні були вжити заходів, які б дозволили запобігти упереджене і незбалансоване обговорення даного питання в суспільстві, а це в свою чергу може загрожувати національній безпеці України в умовах пандемії.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський назвав циніком лідера ОТЗЖ Віктора Медведчука, який попросив у свого кума – президента Росії Володимира Путіна вакцину від COVID-19 для України.


Джерело статті: “http://www.ukrpress.info/2020/10/17/natssovet-proverit-kanalyi-medvedchuka-posle-ego-vstrechi-s-putinyim/”