Дружина Медведчука стала власницею будівельної компанії в Росії – "Схеми"

Марченко стала єдиною власницею компанії "НЗНП Инжиниринг"

За даними реєстру юридичних осіб Російської Федерації, 11 вересня 2020 року російська компанія "Юг Энерго", яку, згідно з декларацією голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя", депутата Верховної Ради Віктора Медведчука, контролює його дружина Оксана Марченко, стала єдиною власницею компанії "НЗНП Инжиниринг". Про це повідомляють "Схеми" (проєкт "Радіо Свобода" та UA:Перший).

Об этом сообщает РуссианГейт

ТОВ "НЗНП Инжиниринг" зареєстровано в Москві 1 квітня 2020 року, основний напрям її діяльності – замовник-забудовник, генеральний підрядник. Додаткові види діяльності: архітектура, інженерні дослідження в будівництві, управління проєктами.

Назва будівельної фірми співзвучна з низкою компаній сім’ї Медведчука і Марченко, залучених до видобування та перероблення нафтопродуктів на території РФ.

"НЗНП Трейд" – компанія, яка на сумнівному конкурсі дістала право видобувати нафту на Гавриковському родовищі в Ханти-Мансійському окрузі, ТД "НЗНП" – компанія, яка займається продажем нафтопродуктів, "Югтранс-НЗНП" – компанія-перевізник та АТ "НЗНП" (Новошахтинський завод нафтопродуктів), зазначили журналісти "Схем".

Директором "материнської" для нафтових структур компанії (ООО "Юг Энерго") є Валерій Пак, колишній заступник міністра природних ресурсів Росії та екскерівник Федерального агентства з користування надрами.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/druzhina-medvedchuka-stala-vlasnitseju-budivelnoji-kompaniji-v-rosiji-shemi-1519959.html”