Німеччина виділила ще 2 млн євро на розмінування Донбасу

Німеччина виділила ще 2 млн євро на розмінування Донбасу

Німеччина продовжує фінансувати проєкти з розмінування й очищення території на Сході України від мін-пасток і боєприпасів, що не вибухнули

Об этом сообщает Компромат

Про це із посиланням на посольство Німеччини повідомляє "Радіо Свобода".

Додаткові два мільйони євро направляють на діяльність фонду Halo Trust у Донецькій і Луганській областях.

Читайте також: Піротехніки ДСНС продовжують розміновувати територію Донбасу. ФОТО

"Проєкт, що фінансується Німеччиною, піде на користь мешканцям територіальних громад уздовж лінії розмежування у Донецькій і Луганській областях (райони, підконтрольні урядові України). Окрім заходів фонду HALO Trust, Німеччина продовжує фінансувати проєкти ЮНІСЕФ із роз’яснення населенню небезпеки мін, мін-пасток, залишків боєприпасів і боєприпасів, що не вибухнули, уздовж лінії розмежування, жертвами яких знов і знов стають також цивільні особи", — йдеться в повідомленні.

За даними німецького диппредставництва, починаючи з 2016 року, Німеччина бере активну участь у гуманітарному розмінуванні й очищенні території від боєприпасів у зоні конфлікту на Донбасі: від 2016-го по 2019 рік уряд Німеччини виділив фінансову допомогу загальною сумою 3,7 мільйона євро на діяльність фонду HALO Trust в Україні, який 30 років у всьому світі займається розмінуванням та очищенням території від мін-пасток і боєприпасів, що не вибухнули, к зонах конфліктів.

Читайте також: Велика Британія допоможе постраждалим через повені на Заході України

У такий спосіб в Україні вдалося розмінувати вже 5 мільйонів квадратних метрів території, безпечно вилучивши при цьому 1 700 мін (протипіхотних і протитанкових мін), зарядів, залишків боєприпасів та інших вибухонебезпечних предметів.

"Вечірні Вісті"Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/ato/1594119656-nimechchina-vidilila-shche-2-mln-evro-na-rozminuvannya-donbasu.html”