В Офісі Президента назвали прізвище одного з кандидатів на пост мера Києва

последние новости в Украине останні новини в Україні


Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко спрогнозував, що вибори столичного градоначальника пройдуть в два тури. У другому турі зійдуться чинний мер Віталій Кличко та представник партії "Слуга Народу".

Об этом сообщает Слон

"Це всі розуміють, що основна боротьба буде між Віталієм Кличко та представником партії "Слуга Народу", — сказав Тимошенко. — "Це всі розуміють, що інші кандидати не проходять в другий тур. І там, в другому турі, будемо сподіватись, представник "Слуги Народу" переможе та стане головою столиці." Але, за його-ж словами, "Слуга Народу" ще не визначилась зі своїм кандидатом і планує оголосити його ім’я через декілька тижнів. "Зараз ми би не хотіли казати, що то за кандидатура", — підкреслив Тимошенко.

Нардеп від “Слуги Народу” Олександр Дубінський заявив, що мер Києва Віталій Кличко зробив помилку, яка може коштувати йому виборів. Також нещодавно мер Києва Віталій Кличко повідомив, що місто не закривало аеропорт "Київ" ім. Сікорського, авіакомпанії не могли виконувати рейси через заборону на міжнародне авіасполучення.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/v-ofisi-prezidenta-nazvali-prizvische-odnogo-z-kandidativ-na-post-mera-kieva”