“Вкоротивши” Подільсько-Воскресенський мостовий перехід у Києві, Кличко ризикує “померти” як мер, - нардеп Дубінський

последние новости в Украине останні новини в Україні


Народний депутат від фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський заявив, що мер Києва Віталій Кличко зробив помилку, яка може коштувати йому виборів. Кличко вирішив не виводити Подільсько-Воскресенський міст на Троєщину, а закінчити споруду на Русанівських садах.

Об этом сообщает Компромат

Подільсько-Воскресенський мостовий перехід через Дніпро мав поєднати Поділ і Троєщину, однак закінчиться на Русанівських садах, де знаходяться дачі киян. Про це у середу, 17 червня, повідомив у своєму Telegram народний депутат Олександр Дубінський.

За словами депутата, через нестачу коштів і неможливість закінчити проєкт до місцевих виборів у Кличка вирішили закінчити мостовий перехід не на Троєщині, а на місці, де зараз знаходяться тисячі київських дач. Більш як 3 тисячі дачників вийшли на протести проти цього, — повідомив Дубінський.

Віталій Кличко має намір подарувати до жовтня киянам міст як свою “велику перемогу”. Однак якщо заради “піар-акції” він відбере у людей дачні ділянки на Русанівці, то “помре” як кандидат у мери, — зазначив Олександр Дубінський.

Раніше повідомлялося, що Киїаський міський голова Віталій Кличко вирішив іти на місцеві вибори самостійно — від “УДАРу”. Він відмовився від підтримки “Європейської Солідарності”.

Також ASPI news повідомляло, що Олександр Дубінський назвав суму, яку нібито заробляють на відкатах мер Києва Віталій Кличко і його оточення. Він заявив, що йдеться про мільярди гривень щороку.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/kiiv/vkorotivshi-podilsko-voskresenskiy-mostoviy-perekhid-u-kievi-klichko-rizikue-pomerti-yak”