“Набридло в Раді, хочуть бути королями Всесвіту“. Зеленський прокоментував велику кількість охочих брати участь у виборах мера Києва

Зеленський: Мером Києва від партії "Слуга народу" буде одна людина

Народним депутатам від "Слуги народу" набридло працювати у Верховній Раді, і вони хочуть стати "королями Всесвіту". Так президент України Володимир Зеленський на зустрічі із журналістами в резиденції "Залісся" 6 червня прокоментував намір принаймні трьох нардепів від пропрезидентської партії поборотися за крісло мера Києва. Фрагмент брифінгу Зеленського опублікувала "Українська правда".

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Я сьогодні прочитав про [нардепку Ірину] Верещук. Теж здивувався такій новині... Вони всі хочуть чомусь... Ну я розумію: багато хто з них перший раз у Верховній Раді, і їм уже майже набридло бути в парламенті і хочеться бути королями Всесвіту. Вони хочуть спробувати бути мером... Мером Києва від партії "Слуга народу" буде одна людина. Вони захотіли праймеріз – і це нормально. Буде внутрішній праймеріз "Слуги народу", в якому будуть брати участь не тільки люди зі "Слуги народу", – сказав глава держави.

За його словами, кандидати мають показати програму дій на посаді мера. "Другий етап – ми поміряємо соціологію і побачимо, в кого більше шансів. Ось і все. Треба дочекатися. Ляшко... Нормальна теж людина", сказав він, вочевидь, натякаючи на можливу участь у виборах заступника міністра охорони здоров’я – головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка.


Зеленський про кандидатів у мери Києва pic.twitter.com/UfD3nFEpZ4

— Українська правда * (@ukrpravda_news) June 6, 2020

Місцеві вибори в Україні мають відбутися 25 жовтня. Рішення про проведення виборів Верховна Рада має ухвалити не пізніше ніж за 90 днів до дня голосування. Виборчий процес розпочинається за 50 днів до виборів.

Із 2014 року посаду мера Києва обіймає Віталій Кличко. Він має намір балотуватися на другий строк.

Про намір балотуватися на посаду столичного мера вже заявили троє нардепів від "Слуги народу": Олександр Дубінський, Олександр Ткаченко (напередодні його призначили міністром культури) та Микола Тищенко. Ірина Верещук говорила, що питання її участі у виборах Київського міського голови "залишається відкритим".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-nabridlo-v-radi-hochut-buti-koroljami-vsesvitu-zelenskij-prokomentuvav-veliku-kilkist-bazhajuchih-brati-uchast-u-viborah-mera-kijeva-1503210.html”