Із 1 червня в Києві відкрилися дитсадки і спорткомплекси – Кличко

Кличко підкреслив, що у столиці відкрилися лише ті дитячі садки, які виконали вимоги для безпечної роботи

Із понеділка, 1 червня, в Києві почали новий етап послаблення обмежувальних заходів. Зокрема, відкрилися дитячі садки та спортивні заклади, повідомив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн-пресконференції 1 червня, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Об этом сообщает DEDAL

Кличко підкреслив, що у столиці відкрилися лише ті дитячі садки, які виконали вимоги для безпечної роботи.

Також мер зазначив, що відкрилися спортивні комплекси, зали, фітнес-центри, дитячо-юнацькі спортивні школи й установи професійно-технічної освіти для випускників та абітурієнтів.

"Із суботи, 30 травня, у столиці відкрилися великі магазини площею понад 1000 м2, торгово-розважальні центри (без розважальних зон). Почали працювати і готелі, крім хостелів", – додав він.

У зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції в березні в Україні запровадили карантин. З 11 травня почалося його пом’якшення. Громадянам дозволили відвідувати парки та сквери. Крім того, відкрилися магазини, які торгують непродовольчими товарами, салони краси і нотаріальні контори.

20 травня Кабмін продовжив обмеження до 22 червня, але запровадив так званий адаптивний карантин: регіональній владі надали право послаблювати карантинні заходи в разі поліпшення епідемічної ситуації.

Усього уряд розробив п’ять етапів поступового скасування обмежень. Із 1 червня в Україні розпочався новий етап, який передбачає відкриття спортивних залів і фітнес-центрів, навчальних закладів, запуск міжобласного автомобільного сполучення та залізничних перевезень.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник наприкінці 2019 року в Китаї. 11 березня 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/kiev/-z-1-chervnja-u-kijevi-vidkrilisja-ditsadki-i-sportkompleksi-klichko-1502315.html”