Туризм під час пандемії: Кіпр частково відновить міжнародне авіасполучення з 9 червня

REUTERS/Yiannis Kourtoglou

Об этом сообщает Преступная Россия

На Кіпрі підтвердили 927 випадків коронавірусу

REUTERS/Yiannis Kourtoglou


На Кіпрі влада схвалила план дій щодо відновлення роботи аеропортів Ларнаки та Пафосу.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
Все про епідемію коронавірусу в світі та карантин в Україні
Надсилаємо щоденно о 08:00

Про це повідомляє KNEWS.

За словами міністра транспорту, комунікацій та громадських робіт Кіпру Янніса Карусоса, відновлення авіасполучення буде протікати в два етапи: перший етап триватиме з 9 по 19 червня, а другий стартує 20 червня.

На першому етапі дозволять рейси з Греції, Болгарії, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Словенії, Угорщини, Ізраїлю, Данії, Німеччини, Словаччини, Литви та Мальти.

На другому етапі передбачається відновлення авіасполучення зі Швейцарією, Польщею, Румунією, Хорватією, Естонією та Чехією.

Читайте також:

Відкриття України. Пандемія коронавірусу змінює наші плани на літо, 2020 стає роком внутрішнього туризму

При цьому на першому етапі пасажири, які прилітають з країн, згаданих в обох списках, будуть зобов’язані пред’явити довідку про негативний результат тесту на наявність коронавірусу, який був зроблений в сертифікованій лабораторії не пізніше, ніж за 72 години до польоту.

Планується, що на Кіпрі оголосять нові правила прийому туристів. Реєстрацію в готелях повністю перенесуть з ресепшна готелів в онлайн, співробітники готелів будуть в захисних масках, а по прибуттю у туристів заберуть багаж, який в готелі дезінфікують, а потім — доставлять відразу в номер гостя.

Станом на п’ятницю, 22 травня на Кіпрі підтвердили 927 випадків коронавірусу, 17 осіб померли.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/kipr-ogolosiv-pro-vidnovlennya-aviaspoluchennya-v-chervni-ostanni-novini-50089875.html”