Нацрада перевірить «1+1» через показ карти України без Криму

Нацрада перевірить «1+1» через показ карти України без Криму

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку «Телерадіокомпанії «Студія 1+1» у Києві через те, що телеканал у новинах показав карту України без анексованого Криму. Таке рішення ухвалили на засіданні 21 травня, йдеться у повідомленні Нацради.

Об этом сообщает Устинов троллит

Про карту без Криму Нацраду повідомила Служба безпеки України.

«Моніторингом Національної ради 13 квітня зафіксовано розміщення у випуску новин «ТСН», у сюжеті «Обвал цін» (о 20:25), мапи України без окупованої Автономної Республіки Крим із посиланням на карту нашої країни, оприлюднену на інтернет-сторінці міжнародної організації «Nord Pool Spot»», — йдеться у повідомленні.

У Нацраді кажуть, що йдеться про карту від енергетичної європейської біржі, яка продає електроенергію в країнах Європи (Норвегія).

«Зазначений факт є ознакою порушення вимог пунктів а) та в) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», якими телерадіоорганізацію зобов’язано дотримуватися законодавства України та вимог ліцензії і поширювати об`єктивну інформацію», — додає Нацрада.

Перевірку телеканалу проведуть після завершення карантину, а за її результатами ухвалять «законодавчо обґрунтоване рішення.


Джерело статті: “https://zaxid.net/natsrada_perevirit_11_cherez_pokaz_karti_ukrayini_bez_krimu_n1502495”