На всіх в’їздах у Київ запрацювали комплекси зважування вантажівок

<p>Автоматичні комплекси габаритно-вагового контролю працюють цілодобово на в’їздах у Київ</p> — На всіх в’їздах у Київ запрацювали комплекси зважування вантажівок

Автоматичні комплекси габаритно-вагового контролю працюють цілодобово на в’їздах у Київ

Об этом сообщает Звездный клубБлизько 20% великовантажного транспорту прямує через Київ зi значним перевантаженням


Від сьогодні, з 18 травня, в’їзд у столицю великогабаритного та великовантажного транспорту обмежений. Також на в’їздах у столицю встановили і запустили 5 автоматичних комплексiв габаритно-вагового контролю.


Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив під час онлайн-пресконференції.


«Так, із сьогоднішнього дня ми обмежили в’їзд у столицю великогабаритного та великовантажного транспорту. Обмеження діятимуть вранці — з 7:00 до 10:00 години. Та ввечері — з 17:00 до 20:00, — нагадав Кличко. - Щодо контролю ваги таких авто, то кілька днів тому ми, спiльно з Мiнiстерством інфраструктури та Державною службою Украïни з безпеки на транспортi запустили 5 автоматичних комплексів габаритно-вагового контролю. Вони цілодобово працюють на всіх в’їздах у столицю».


Уже перші днi роботи показали, що в середньому 20% великовантажного транспорту прямує через Київ зi значним перевантаженням.


«Тому цiлодобова робота таких комплексiв — важливий крок, аби Киïв був закритий для недобросовісних перевiзникiв. Постiйний контроль та штрафи змусять таких перевiзникiв не їхати через місто. Для нас це важливо, бо перевантажені фури розбивають наші дороги. В тому числі, й нові. А влітку проблема вдвічі актуальніша, оскільки під час спеки дороги ще більше страждають від великовантажного транспорту», — підкреслив Кличко.


Як повідомлялося, після послаблення карантину на столичних дорогах спостерігаються величезні затори.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/kyiv/news/na-vsih-vjizdah-u-kijiv-zapracyuvali-kompleksi-zvazhuvannya-vantazhivok-680772.html”