Пандемія коронавірусу. Зеленський заявив, що про жодного українця, який залишиться за кордоном, ніхто не забуде

Офіс президента

Об этом сообщает Преступная Россия

Володимир Зеленський

Офіс президента


Президент України Володимир Зеленський заявив, що про жодного українця, який залишиться за кордоном у зв’язку з пандемією коронавірусу, ніхто не забуде.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
ВІДМІННО, ВИ ПІДПИСАНІ!
УПС! ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК, СПРОБУЙТЕ ЩЕ РАЗ
Надсилаємо щоденно о 08:00

Про це він сказав під час свого відеозвернення.

Глава держави зазначив, що два тижні тому він закликав громадян терміново повернутись до України.

«Більшість зробила це самостійно. Інших, а це понад 80 тисяч українців, ми повернули додому літаками, потягами та автобусами. Та сьогодні ми вже не маємо часу чекати. Ми опинились перед важким вибором між громадянами, які ще за кордоном та безпекою 40 мільйонів громадян у середині країни. Наш обов‘язок як держави піклуватись про кожного українця», — сказав він.

Читайте також:

Чи можна гуляти під час карантину та чи очікувати покращення ситуації з COVID-19 улітку. Інтерв’ю НВ з авторитетним вірусологом

Зеленський пообіцяв, що про тих, хто не зможе повернутись у найближчі два дні подбають дипломатичні представництва та українські громади за кордоном.

«Про жодного українця, який залишиться за кордоном ніхто не забуде. Ми поступово повертатимемо вас з-закордону, але з урахуванням епідемічної ситуації у місці вашого перебування, а також — рівня забезпечення необхідними засобами та готовності медичної системи до вашої обов‘язкової ізоляції», — сказав він.

Читайте також:
Іван Яковина
Жадібність і тупість: найгірші історії про коронавірус

Згідно з данними станом на середу, 25 березня в Україну з-за кордону в межах евакуації через коронавірус повернулося 82 804 особи за сприяння дипломатичних установ.

Згідно з офіційними даними Міністерства охорони здоров’я України, станом на ранок 26 березня, в Україні лабораторно підтверджено 156 випадків зараження коронавірусом. П’ять з них летальні, одна людина одужала і вже виписана з лікарні.

Через поширення коронавірусу на всій території України ввели режим надзвичайної ситуації на 30 днів, до 24 квітня. На цей же час в країні продовжили карантин.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zelenskiy-rozpoviv-shcho-bude-z-ukrajincyami-yaki-zalishilis-za-kordonom-cherez-koronavirus-novini-ukrajini-50078150.html”