Стоп-кадр. Пасажири Лондонського метро, незважаючи на карантин, намагаються потрапити у переповнений вагон

Даніель Ліл-Олівас / AFP

Об этом сообщает Преступная Россия

Переповнений вагон Лондонського метро на станції Стратфорд, 23 березня

Даніель Ліл-Олівас / AFP


На фото — пасажири Лондонського метро на станції Стратфорд намагаються потрапити у переповнений вагон. У Лондоні метро не закрили повністю, незважаючи на карантинні обмеження через коронавірус.

Хронiки коронавірусу. Останні новини
ВІДМІННО, ВИ ПІДПИСАНІ!
УПС! ЩОСЬ ПІШЛО НЕ ТАК, СПРОБУЙТЕ ЩЕ РАЗ
Надсилаємо щоденно о 08:00
Фото: Даніель Ліл-Олівас / AFP

Великобританія, як і весь світ, страждає від коронавірусу COVID-19. Але, на відміну від інших країн, які ще у першій декаді березня ввели масштабні і жорсткі карантинні заходи, британська влада вчинила інакше.

Тоді як Італію вже охопила епідемія коронавірусу, уряд епатажного Бориса Джонсона порекомендував тим своїм співгромадянам, у кого підскочила температура і з’явився кашель, залишатися вдома протягом тижня. Для всіх інших, крім людей старше 70 років, — вільний режим.

Більше того, спочатку британським школам рекомендували відмовитися лише від запланованих поїздок та екскурсій, а повне скасування занять визнали неефективним заходом. Заборони на проведення масових заходів також не було.

Читайте також:

У Лондоні через пандемію коронавірусу закривають 40 станцій метро

У свою чергу британські епідеміологи підтримали своєрідний підхід уряду. Вчені сподівалися, що це допоможе виробити у співгромадян груповий імунітет, який і стане запорукою перемоги над коронавірусом.

Саме через відсутність рішучих обмежувальних заходів план уряду Великобританії зазнав жорсткої критики. А після того як жертвами COVID-19 стали понад три сотні людей, уряд Джонсона кардинально змінив стратегію боротьби з вірусом — було вирішено закрити навчальні заклади і призупинити ігри Англійської футбольної прем’єр-ліги.

Читайте також:
Марина Пезенті
М’який сценарій карантину. Британія помилилась?

Ввечері 23 березня прем’єр-міністр Великобританії виступив з телезверненням до співгромадян, у якому оголосив, що у країні вводиться тритижневий режим жорсткого карантину. За словами Джонсона, з цього дня британцям дозволено виходити з дому лише по продукти і товари першої необхідності, а також для поїздок на роботу, і то, якщо вона визнана критично важливою для країни. Крім того, закриваються всі непродовольчі магазини та забороняються громадські заходи.

«Жоден прем’єр-міністр не хотів би опинитися на моєму місці і вводити такі заходи, — сказав у своєму телезверненні Джонсон. — Я розумію, яких збитків це все завдасть життю, бізнесу та роботі людей». Він пообіцяв переглянути безпрецедентні обмеження, як тільки ситуація з поширенням коронавірусу зміниться на краще.

Ця стаття написана для № 11 журналу НВ від 26 березня 2020 року. З міркувань безпеки та керуючись турботою про здоров’я наших читачів, кур’єрів, які доставляють вам номер, і членів редакції, в найближчі кілька тижнів журнал буде виходити лише онлайн, а вироблятися — віддалено


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/u-londoni-ne-zakrili-metro-nezvazhayuchi-na-koronavirus-foto-ostanni-novini-50078083.html”